Bursa Nilüfer ilaçlama firması olarak böcek ilaçlama ya çok önem vermekteyiz. Gerek evlerimizde, gerekse iş yerlerimizde, okul, hastahane, alış veriş merkezleri, sinemalar, araçlar kısacası insanın olduğu her yerde dikkat edilmez ise böcek, kemirgen ve zararlı haşereler insan sağlığını ciddi bir şekilde tehdit etmektedirler.

     Bu tehditlerle, toksit malzemeler ve kimyasallar kullanılarak mücadele edilir. Ancak bu mücadelenin belirli bir disiplin ve belirli kurallar çerçevesinde, yani kontrol altında olası gerekir. Gerekli yöntem ve kurallar Sağlık Bakanlığının İl sağlık Müdürlüklerine bağlı Halk Sağlığı Genel Müdürlüğünce düzenlenmiş ve denetim altına alınmıştır.

Bursa Nilüfer ilaçlama Sağlık bakanlığı logoları

Nilüfer ilaçlama Yetki logoları

     Nilüfer ilaçlama Bakanlık Yetkili Firmadır

  Nilüfer ilaçlama sektörde Sağlık bakanlığı Halk Sağlığı Genel Müdürlüğünden yetkili bir firmadır. ilaçlama ve haşere ile mücadelede kesin çözümler sunan, profesyonel bir ekibe sahiptir. Ayrıca kurumsal kimliği gereği Haşere ilaçlama derneği, ISO 9001, 2001 kalite belgeleri ve diğer kalite belgelendirme kuruluşlarından aldığı sertifika ve yeterlilikleri le müşterilerine kaliteli hizmet vermektedir.

nilufer ilaclama yeterlilik logoları

Nilüfer ilaçlama yetki logoları

      Bu belgelere sahip olmayan, hiçbir denetime tabi olmayan birçok firmalar bulunmaktadır. Bu firmalar dilediği ilacı hiçbir kural ve yönetmelik, denetim olmaksızın kullandıklarından,  halk sağlığını ciddi manada tehlikeye atmaktadırlar.

Nilüfer ilaçlama Okul ve dershane iaçlama

Nilüfer ilaçlama okul ilaçlama uygulaması

     Firma yetkili uygulayıcılarımız konularında eğitimli ve sertifikalıdır. Uygulama günü müşteri ile belirlendikten sonra müşteri konu hakkında ilaçlama öncesi ve sonrası olacaklar ve yapılması gerekenler ile ilgili bilgilendirilir. Müşterinin gözetimi altında uygulama Halk sağlığı genel müdürlüğünün yönetmeliği doğrultusunda yapılır. Müşteri ile bağlantı ilaçlama sonrası da devam edip sonuçlar analiz edilir ve raporlanır. Müşterinin herhangi memnuniyetsizliği işlemin tekrar incelenerek tekrarlanmasıyla devam eder. 

Nilüfer ilaçlama Ofis ilaçlama

Bizi hemen arayıp ücretsiz danışmanlık alabilirsiniz…

     

Etiket Kelimeler

Bursa ilaçlama şirketi , bursa ilaçlama şirketleri , ilaçlama şirketleri , ilaçlama şirketi , bursa ilaçlama. Ev ilaçlama. işyeri ilaçlama , iş yeri ilaçlama , hastane ilaçlama. Hastahane ilaçlama. böcek ilaçlama , bocek ilaclama , ılaclama. haşare ilaçlama. Haşere ilaçlama , hasere ılaclama , en ucuz ilaçlama şirketleri , ilaçlamada kesin çözüm , garantili ilaçlama. Ofis ilaçlama .  ev ilaçlama şirketi , ev ılaclama ,  ilaçlama şirketleri bursa , ilaçlama şirketi bursa. ılaclama sırketı bursa , okul ilaclama , okul ilaçlama. Böcek , haşere. haşare , pest , pest spreying. spreying , ant spreying , hakkında , hakkinda , hakkımızda. Nilüfer ilaçlama hakkında. nilüfer ilaçlama firması hakkında , ilaçlama firması telefon , böcek ilaçlama irtibat. ilaçlama telefonları. Böcek ilaçlama firması telefonları ,  ilaçlama firması iletişim bilgileri . Bursa ilaçlama firmaları iletişim. bursa ilaçlama firmaları telefonları.

 

Call Now ButtonTıkla Ara - 02242112814