bursa nilüfer ilaçlama firması AVM restoran ilaçlama

Bursa Nilufer ilaçlama firması alışveriş merkezi böcek haşere kemirgen ilaçlama

Nilüfer ilaçlama Firması AVM ilaçlama

     Bursa Nilüfer ilaçlama firması olarak bu alanlarda böcek, haşere (haşare), fare, hamam böceği, kalorifer böceği, bit, pire, kene ve diğer tüm zararlılar için ilaçlama hizmetleri vermekteyiz. Alışveriş merkezleri gün içerisinde ve akşam saatleri dahil insanların çok yoğun olarak bulundukları alanlardır. Bu alanların böceklerden arındırılmış olması toplum sağlığı açısından ayrı bir öneme sahiptir. Zira bu zararlılar her türlü mikrop ve enfeksiyonu bulaştırma potansiyeline sahiptirler.

AVM (Alış Veriş Merkezi)ler yemek yediğimiz, evimizin gıda, giyinme, kırtasiye ve bunun gibi ihtiyaçlarımızı aldığımız alanlardır. Dolayısı ile evimizdeki hemen hemen her şeyin geldiği yerdir. Çocuklarımızın kullandığı eşyalara kadar. Bu sebepledir ki sağlık açısından AVM’lerin hijyenik olmaları şarttır.

AVM ilaçlamasında Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Sağlık bakanlığı yasa gereği yaptığı düzenlemeler ile AVM ve tüm iş yerlerinin (özelikle gıda sektörü) düzenli periyotlar içerisinde ilaçlanarak böcek, haşere, kemirgen ve diğer zararlı hayvanlardan korunmasını şart koşmuş, bunu da il sağlık müdürlüklerine bağlı Halk Sağlığı Gen. Müdürlüğünün denetimine vermiştir.

nilüfer ilaclama firması yeterlilik logoları

Bursa Nilüfer ilaçlama Firması Yetki Belgeleri

İlaçlama ciddi bir iştir. Çok profesyonellik gerektirmektedir. Kullanılan kimyasalların niteliğinden tutun da kullanım şekilleri, zamanlarına kadar uyulması gereken bir kurallar silsilesi vardır. İlaçlama yaptırılacak olan firmanın Sağlık bakanlığı il sağlık müdürlüklerine bağlı Halk Sağlığı Gen. Müdürlüğünden yetkili olması şartı aranmaktadır. Çünkü ilaçlamalar bu genel müdürlüğün belirlediği yönetmeliklere uygunluk göstermek mecburiyetindedir. Aksi taktirde yapılan ilaçlama yarardan çok zarar getirebileceği gibi Bakanlık yetkilileri tarafından da kabul edilmez, yok sayılır.  Firmaya cezai işlem uygulanır.

Ofis ilaçlama Nilüfer ilaçlama

Ofis ilaçlama Nilüfer ilaçlama iletişim

      Bursa Nilüfer ilaçlama Firmamız ilgili bakanlıktan ve müdürlükten gerekli tüm yetki belgelerini almıştır. Eğitimli teknik personeli ile 15 yıldır böcek, haşere, kemirgen ve zararlı hayvan konusunda siz müşterilerine Bursa’da hizmet vermektedir.
     Bize her zaman 7/24 telefon yada sitemizden ulaşabilirsiniz. Sitedeki iletişim formunu doldurmak suretiyle en kısa zamanda size geri dönüp her türlü destek taleplerinize yanıt vermemizi sağlayabilir siniz. Unutmayın bir profesyonele danışarak sorunlarınızı çözmek sizi boşa geçecek onca zaman kurtarır. Ayrıca beyhude harcanacak büyük miktarlarda para ve  karşılaşabileceğiniz bir çok problemden kurtarabilir.
bursa ilaçlama şirketi , bursa ilaçlama şirketleri , ilaçlama şirketleri , ilaçlama şirketi , bursa ilaçlama , ev ilaçlama , işyeri ilaçlama , iş yeri ilaçlama , hastane ilaçlama , hastahane ilaçlama , böcek ilaçlama , bocek ilaclama , ılaclama , haşare ilaçlama, haşere ilaçlama , hasere ılaclama , en ucuz ilaçlama şirketleri , ilaçlamada kesin çözüm , garantili ilaçlama ,  ofis ilaçlama ,  ev ilaçlama şirketi , ev ılaclama ,  ilaçlama şirketleri bursa , ilaçlama şirketi bursa , ılaclama sırketı bursa , okul ilaclama , okul ilaçlama , böcek , haşere , haşare , pest , pest spreying , spreying , ant spreying , hakkında , hakkinda , hakkımızda , nilüfer ilaçlama hakkında , nilüfer ilaçlama firması hakkında , ilaçlama firması telefon , böcek ilaçlama irtibat , ilaçlama telefonları , böcek ilaçlama firması telefonları ,  ilaçlama firması iletişim bilgileri ,  bursa ilaçlama firmaları iletişim , bursa ilaçlama firmaları telefonları
Call Now ButtonTıkla Ara - 02242112814